Перейти до вмісту
в двох словах

Декор стін інтер’єрним художником

Коли мова заходить про оформлення приміщення, виникає безліч варіантів, технік і підходів. Наприклад, можна зробити імітацію під цеглу (лофт), пофарбувати стіни в однотонний колір, поклеїти готові шпалери, поклеїти вінілові шпалери під фарбування і пофарбувати зверху вибраним кольором, або використовувати фотошпалери (готові або вибрати виготовлення фотошпалер на замовлення) і так далі.

Але найцікавішим вибором, на наш погляд, є розпис стін художником – це абсолютний витвір мистецтва у вашій квартирі, офісі або будь-де! Такий дизайн радуватиме при кожному погляді не тільки вас, а й усіх ваших знайомих або, у випадку з офісом, клієнтів. Адже в них буде як мінімум на одну причину більше зазирнути до вас знову!

На етапі планування та створення макетів ми разом з вами підбираємо відповідні кольори для інтер’єру, щоб вони не дисонували з палітрою приміщення, меблями та настроєм. Якщо ви чітко не знаєте, чого саме вам хотілося б, ми із задоволенням допоможемо підібрати кілька відмінних ідей для декору, щоб ви були в захваті від результату.

Після етапу планування наші спеціалісти готують приміщення до робіт: закривають предмети інтер’єру, підлогу та інші стіни плівкою, щоб уберегти їх від випадкових бризків фарби; очищають поверхню стіни від фарби, слідів старих шпалер і наносять шар ґрунтовки, щоб фарба лягала легко та надійно.

Атмосферу, яку створює навіть наймінімалістичніший візерунок на стіні, не можна порівняти з жодним іншим рішенням – вона зачаровує своєю унікальністю, приковує увагу і назавжди залишається в пам’яті приємним спогадом.

Процес росписи стен интерьерным художником

Переваги розпису стін

Унікальність та гнучкість

Почнемо з того, що немає жодного гнучкішого рішення для оформлення поверхонь приміщення, ніж стінопис.

На етапі підготовки проекту, наші дизайнери вимірюють, роблять фотографії приміщення і готують візуалізацію (нанесення на фотографії обумовлених візерунків або зображень), щоб ви точно були впевнені у своєму виборі, а наші художники точно знали, яке завдання перед ними стоїть. Вже на початковому етапі у вас буде досить повне та чітке уявлення про фінальний результат.

Простий приклад: квартира-студія або офіс із кількома зонами в одному приміщенні. Відмінним рішенням буде декоративний поділ кімнати, де кожна зона буде висловлена своїм оригінальним дизайном, але вони будуть об’єднані загальним лейтмотивом.

При цьому, ви можете не хвилюватися про розміщення зображення на стіні, адже ми можемо робити з ним, що побажаємо і абсолютно точно зможемо вписати візерунок в саме вашу си.

Якість та термін служби

Безумовно, одним із найважливіших показників при виборі способу декорування стін є якість та довговічність нанесеного покриття. Термін служби шпалер, при дбайливому до них відношенні, може досягати 15 років, але, на жаль, навіть клей втрачає свої властивості і шпалери починають відходити в куточках.

Діти нерідко відчувають непереборне бажання помалювати на стіні. У випадку зі шпалерами це може бути критичним і навряд чи їх вдасться повернути до первісного вигляду. Непомітно переклеїти пару-трійку полотен або не вийде, або буде дуже дорого з тривалим пошуком фахівців, які здатні на це. Але це вас не вбереже від невеликих, але вловимих оком, відмінностей у кольорі зі старими шпалерами. Рішення в даному випадку буде одне – переклеїти все.

Художній розпис стін здатний пережити десятиліття навіть у компанії юних художників. Адже після нанесення візерунка ми покриваємо стіну спеціальним захисним лаком, який убереже її від вигоряння, дрібних фізичних пошкоджень (деструкція нанесеного шару) і допоможе змити сліди від маркерів або випадкових бризок вина або кави.

І, звичайно, приємним бонусом є можливість реставрувати зображення. Як ми говорили вище, замінити полотно шпалер на нове – завдання дуже проблематичне, в той час, як відновити фрагмент зображення не складе особливих труднощів для художника. У світлі цих фактів, ціна на інтер’єрний розпис стін вже не здається відчутно вищою, ніж поклейка шпалер.

Гарантія

Гарантія якості та довговічності виконаних робіт також є важливим фактором у виборі способу декорування стін. Адже ви хочете бачити перед собою роботу, виконану за чітко обумовленими критеріями та ескізами, без творчих домислів художника в процесі. Як ніхто не хоче через півроку, відсунувши тумбочку, зрозуміти, що зображення банально вигоріло. Тому ви можете бути впевнені, що ми як відповідальна особа несемо відповідальність за виконану нами роботу і даємо на неї гарантію. У разі виникнення неприємних дефектів, які виникли з вини художника або неправильного вибору матеріалів для нанесення, ви можете бути певним.

Варіанти декору для кімнат

Наша компанія надає послуги з декорування (художнього розпису) приміщень. Ми декоруємо стіни з різним покриттям, цегляна (лофт) стіна, голі стіни або дерев’яні панелі. Ось кілька прикладів того, що ми вкладаємо в поняття розпису стін:

 • Декор квартир – якщо ви хочете створити загальний стиль та настрій для всієї квартири чи офісу.
 • Декор у спальню – перспектива гір у м’яких приємних тонах або ніжні орнаменти (приклад)
 • Інтер’єр дитячої кімнати – візуальне оточення у дитинстві може мати дуже потужний вплив на формування смаку та візуальних уподобань у дорослому віці.
 • Декор кухні
 • Декорування офісу – відобразимо вашу айдентику та допоможемо створити стильні акценти в інтер’єрі
 • Декор магазину – допоможемо зробити ваш шоурум унікальним та неповторним
Декор интерьера - трафареты для Nike 2020
Трафарети для Nike (Blockbuster, Kyiv 11.2020)

Трафарети для стін

Є безліч способів, як розписати стіну – перенесення зображення за допомогою проектора, із застосуванням трафаретів, чи це може бути вільний політ фантазії художника. Трафарети в цій справі займають почесне перше місце за швидкістю та простотою роботи. Такий візерунок можна легко перенести на стіну в будь-якому кольорі за лічені хвилини без спеціальної підготовки. Іноді такий спосіб декорування поверхонь є більш виправданим, ніж ручний розпис – все залежить від ситуації.

У нас в асортименті є десятки оригінальних трафаретів, які ми використовуємо для декорування стін, нанесення візерунків на плитку або будь-які інші поверхні. Це дозволяє здорово заощадити час виконання роботи.

Ви можете купити у нас трафарети потрібних розмірів та спробувати самостійно декорувати будь-що. Також ми виготовляємо індивідуальні трафарети на замовлення за вашим ескізом або референсним зображенням. Таким чином ви легко зможете відобразити айдентику вашого бізнесу в шоурумі або прикрасити приміщення улюбленими візерунками.

Процес росписи стен интерьерным художником

Екологічні матеріали для декору стін

Ми використовуємо виключно безпечні та екологічні фарби та лаки для розпису стін. Жодних масляних або алкідних фарб! Зображення наносять акриловою фарбою, яка не має токсичних елементів у своєму складі. Ви можете бути впевнені, що результат нашої роботи не завдасть шкоди здоров’ю ні вам, ні вашим дітям, ні будь-кому.

Декор интерьера - трафареты для Nike 2020

Вартість розпису стін

У нашій справі кожне замовлення абсолютно індивідуальне і вимагає особливого підходу, а наші фахівці можуть запропонувати вам кілька рішень щодо декорування стін у приміщенні, які можуть відрізнятися за ціною, але не за якістю! Тому точний розрахунок вартості декору для кімнати можливий тільки після оцінки завдання і вибору способу її реалізації.

Трафареты для интерьера - vse reapair

Індивідуальні фотошпалери на замовлення

в двох словах

Що таке індивідуальні шпалери на замовлення

Є безліч способів декорувати та створити атмосферу в будь-якому приміщенні, будь то квартира, бар, ресторан, офіс, шоурум – що завгодно. Фотошпалери за своєю ціною можуть бути вигіднішим і вдалим у плані фінансових витрат рішенням, порівняно інтер’єрним розписом стін через складність і трудовитрат на реалізацію другого. Адже ручний розпис схожий на твори мистецтва – двох однакових зображень бути не може. Звідси й ціна, але про це ми розповідаємо у відповідній статті. Тут ми поговоримо про переваги, недоліки, способи застосування і про те, що ж взагалі таке ці шпалери і чому це круто!

Переваги фотошпалер на замовлення:

1. Стабільна якість

Замовляючи розробку індивідуальних фотошпалер у нас ви можете бути впевнені як полотно, нанесене зображення та виконані роботи з поклейки без видимих швів. Підтвердження наших слів ви можете з легкістю перевірити, наприклад, у київських магазинах Nike. Також ми надаємо гарантію на наші роботи!

2. Безмежний вибір зображень

У нашому розпорядженні мільйони зображень на стоках, фотограф, який зробить фото вашого улюбленого собаки, членів сім’ї – чого завгодно, а також наші дизайнери здатні відобразити за вашими побажаннями сюжет, який буде надрукований на полотні майбутніх фотошпалер.

3. Абсолютна відповідність приміщенню

Ми займаємось виключно розробкою та поклейкою індивідуальних фотошпалер на замовлення під конкретне приміщення. Спершу ми знімаємо розміри стін та робимо кілька фотознімків, що послужить основою для візуалізації проекту. Насамперед, це допоможе вам зрозуміти, наскільки підсумок буде відповідати вашим уявленням. Перевага цього підходу полягає в тому, що будь-який елемент інтер’єру може і повинен бути обіграний вже на етапі розробки макета, щоб уникнути неприємних інцидентів під час поклейки! Наприклад, двері, вікна, фіксовані меблі, барна стійка, вішалки – всі елементи можна врахувати відразу.

Характеристики індивідуальних фотошпалер VseRepair

1. Матеріали

 • Білий папір щільністю 90 г/м2 із вініловим покриттям 210 г/м2 під цифровий друк.
 • Великий вибір текстури на холст.
 • Друк сольвентним/екосольвентним чорнилом або УФ друк.
 • Спеціальне акрилове покриття для струминного друку.

2. Стійкість до миття

Полотно можна протирати вологою ганчіркою для усунення плям та інших забруднень без використання засобів відбілювання та абразивів!

3. Пожежостійкість

 • Євро клас: B s2d0
 • Клас 0/1: B S 476 part 6/7
 • M1: NF P 92501/92507
 • B 1: DIN 4102-01* (*ABP: P-MPA-E-00-626).

4. Світлостійкість

 • 7 із 8 за міжнародною шкалою.

Унікальність та неповторність

Замовляючи розробку індивідуальних фотошпалер на замовлення компанії Vse Repair, ви можете бути впевнені, що даний макет буде абсолютно унікальним і неповторним саме для вашого приміщення! Ви ніде більше не зустрінете таке ж рішення в іншому місці.

Фотошпалери дозволяють експериментувати з приміщенням та матеріалами, добиваючись дивовижних результатів. Один із прикладів:
Виготовляємо фотошпалери із зображенням картин за номерами, клеєм, покриваємо прозорою маркерною фарбою та вуалю – у нас багаторазова картина на стіні, якій буде радий не тільки дитина, а й будь-яка доросла)

Зв’язатися з нами

Дізнатись ціну та замовити ажурні декоративні панелі з фанери та ПВХ для зонування простору у Києві ви можете зв’язавшись з нами будь-яким зручним для вас способом, будь-то Директ Інстаграму, Месенджер Фейсбукупоштою чи просто  зателефонувати нам.

Розробка фотошпалер на замовлення

Приклади зображень для виготовлення та оформлення магазинів Nike у Києві. Також можна вибрати будь-яке зображення з мільйонів картинок на стоках

Візуалізація та розробка макетів

1. Креслення приміщення
2. Створення макету фотошпалер
3. Створення макету фотошпалер
4. Створення макету фотошпалер
4. Створення макету фотошпалер
5. Створення макету фотошпалер
6. Створення макету фотошпалер

Результат

Приклад результату поклейки фотошпалер
Приклад результату поклейки фотошпалер

Приклади наших робіт із декорування стін

Декор интерьера - трафареты для Nike 2020
Трафареты для Nike (Blockbuster, Kyiv 11.2020)
Декор интерьера - трафареты для Nike 2020
Трафареты для Nike (Blockbuster, Kyiv 11.2020)
Декор интерьера - трафареты для Nike 2020
Трафареты для Nike (Blockbuster, Kyiv 11.2020)
Декор интерьера - трафареты для Nike 2020
Трафарети для Nike (Blockbuster, Kyiv 11.2020)
Роспись стены Just Do It

Декор стін інтер’єрним художником

Коли мова заходить про оформлення приміщення, виникає безліч варіантів, технік і підходів. Наприклад, можна зробити імітацію під цеглу (лофт), пофарбувати стіни в однотонний колір, поклеїти готові шпалери, поклеїти вінілові шпалери під фарбування і пофарбувати зверху вибраним кольором, або використовувати фотошпалери (готові або вибрати виготовлення фотошпалер на замовлення) і так далі.

Але найцікавішим вибором, на наш погляд, є розпис стін художником – це абсолютний витвір мистецтва у вашій квартирі, офісі або будь-де! Такий дизайн радуватиме при кожному погляді не тільки вас, а й усіх ваших знайомих або, у випадку з офісом, клієнтів. Адже в них буде як мінімум на одну причину більше зазирнути до вас знову!

На етапі планування та створення макетів ми разом з вами підбираємо відповідні кольори для інтер’єру, щоб вони не дисонували з палітрою приміщення, меблями та настроєм. Якщо ви чітко не знаєте, чого саме вам хотілося б, ми із задоволенням допоможемо підібрати кілька відмінних ідей для декору, щоб ви були в захваті від результату.

Після етапу планування наші спеціалісти готують приміщення до робіт: закривають предмети інтер’єру, підлогу та інші стіни плівкою, щоб уберегти їх від випадкових бризків фарби; очищають поверхню стіни від фарби, слідів старих шпалер і наносять шар ґрунтовки, щоб фарба лягала легко та надійно.

Атмосферу, яку створює навіть наймінімалістичніший візерунок на стіні, не можна порівняти з жодним іншим рішенням – вона зачаровує своєю унікальністю, приковує увагу і назавжди залишається в пам’яті приємним спогадом.

Процес росписи стен интерьерным художником

Переваги розпису стін

Унікальність та гнучкість

Почнемо з того, що немає жодного гнучкішого рішення для оформлення поверхонь приміщення, ніж стінопис.

На етапі підготовки проекту, наші дизайнери вимірюють, роблять фотографії приміщення і готують візуалізацію (нанесення на фотографії обумовлених візерунків або зображень), щоб ви точно були впевнені у своєму виборі, а наші художники точно знали, яке завдання перед ними стоїть. Вже на початковому етапі у вас буде досить повне та чітке уявлення про фінальний результат.

Простий приклад: квартира-студія або офіс із кількома зонами в одному приміщенні. Відмінним рішенням буде декоративний поділ кімнати, де кожна зона буде висловлена своїм оригінальним дизайном, але вони будуть об’єднані загальним лейтмотивом.

При цьому, ви можете не хвилюватися про розміщення зображення на стіні, адже ми можемо робити з ним, що побажаємо і абсолютно точно зможемо вписати візерунок в саме вашу си.

Якість та термін служби

Безумовно, одним із найважливіших показників при виборі способу декорування стін є якість та довговічність нанесеного покриття. Термін служби шпалер, при дбайливому до них відношенні, може досягати 15 років, але, на жаль, навіть клей втрачає свої властивості і шпалери починають відходити в куточках.

Діти нерідко відчувають непереборне бажання помалювати на стіні. У випадку зі шпалерами це може бути критичним і навряд чи їх вдасться повернути до первісного вигляду. Непомітно переклеїти пару-трійку полотен або не вийде, або буде дуже дорого з тривалим пошуком фахівців, які здатні на це. Але це вас не вбереже від невеликих, але вловимих оком, відмінностей у кольорі зі старими шпалерами. Рішення в даному випадку буде одне – переклеїти все.

Художній розпис стін здатний пережити десятиліття навіть у компанії юних художників. Адже після нанесення візерунка ми покриваємо стіну спеціальним захисним лаком, який убереже її від вигоряння, дрібних фізичних пошкоджень (деструкція нанесеного шару) і допоможе змити сліди від маркерів або випадкових бризок вина або кави.

І, звичайно, приємним бонусом є можливість реставрувати зображення. Як ми говорили вище, замінити полотно шпалер на нове – завдання дуже проблематичне, в той час, як відновити фрагмент зображення не складе особливих труднощів для художника. У світлі цих фактів, ціна на інтер’єрний розпис стін вже не здається відчутно вищою, ніж поклейка шпалер.

Гарантія

Гарантія якості та довговічності виконаних робіт також є важливим фактором у виборі способу декорування стін. Адже ви хочете бачити перед собою роботу, виконану за чітко обумовленими критеріями та ескізами, без творчих домислів художника в процесі. Як ніхто не хоче через півроку, відсунувши тумбочку, зрозуміти, що зображення банально вигоріло. Тому ви можете бути впевнені, що ми як відповідальна особа несемо відповідальність за виконану нами роботу і даємо на неї гарантію. У разі виникнення неприємних дефектів, які виникли з вини художника або неправильного вибору матеріалів для нанесення, ви можете бути певним.

Варіанти декору для кімнат

Наша компанія надає послуги з декорування (художнього розпису) приміщень. Ми декоруємо стіни з різним покриттям, цегляна (лофт) стіна, голі стіни або дерев’яні панелі. Ось кілька прикладів того, що ми вкладаємо в поняття розпису стін:

 • Декор квартир – якщо ви хочете створити загальний стиль та настрій для всієї квартири чи офісу.
 • Декор у спальню – перспектива гір у м’яких приємних тонах або ніжні орнаменти (приклад)
 • Інтер’єр дитячої кімнати – візуальне оточення у дитинстві може мати дуже потужний вплив на формування смаку та візуальних уподобань у дорослому віці.
 • Декор кухні
 • Декорування офісу – відобразимо вашу айдентику та допоможемо створити стильні акценти в інтер’єрі
 • Декор магазину – допоможемо зробити ваш шоурум унікальним та неповторним
Декор интерьера - трафареты для Nike 2020
Трафарети для Nike (Blockbuster, Kyiv 11.2020)

Трафарети для стін

Є безліч способів, як розписати стіну – перенесення зображення за допомогою проектора, із застосуванням трафаретів, чи це може бути вільний політ фантазії художника. Трафарети в цій справі займають почесне перше місце за швидкістю та простотою роботи. Такий візерунок можна легко перенести на стіну в будь-якому кольорі за лічені хвилини без спеціальної підготовки. Іноді такий спосіб декорування поверхонь є більш виправданим, ніж ручний розпис – все залежить від ситуації.

У нас в асортименті є десятки оригінальних трафаретів, які ми використовуємо для декорування стін, нанесення візерунків на плитку або будь-які інші поверхні. Це дозволяє здорово заощадити час виконання роботи.

Ви можете купити у нас трафарети потрібних розмірів та спробувати самостійно декорувати будь-що. Також ми виготовляємо індивідуальні трафарети на замовлення за вашим ескізом або референсним зображенням. Таким чином ви легко зможете відобразити айдентику вашого бізнесу в шоурумі або прикрасити приміщення улюбленими візерунками.

Процес росписи стен интерьерным художником

Екологічні матеріали для декору стін

Ми використовуємо виключно безпечні та екологічні фарби та лаки для розпису стін. Жодних масляних або алкідних фарб! Зображення наносять акриловою фарбою, яка не має токсичних елементів у своєму складі. Ви можете бути впевнені, що результат нашої роботи не завдасть шкоди здоров’ю ні вам, ні вашим дітям, ні будь-кому.

Декор интерьера - трафареты для Nike 2020

Вартість розпису стін

У нашій справі кожне замовлення абсолютно індивідуальне і вимагає особливого підходу, а наші фахівці можуть запропонувати вам кілька рішень щодо декорування стін у приміщенні, які можуть відрізнятися за ціною, але не за якістю! Тому точний розрахунок вартості декору для кімнати можливий тільки після оцінки завдання і вибору способу її реалізації.

Трафареты для интерьера - vse reapair

Розробка фотошпалер на замовлення

Візуалізація та розробка макетів

1. Креслення приміщення
2. Створення макету фотошпалер
3. Створення макету фотошпалер
4. Створення макету фотошпалер
4. Створення макету фотошпалер
5. Створення макету фотошпалер
6. Створення макету фотошпалер

Результат оформлення магазину Nike (ТЦ Блокбастер)

Приклад результату поклейки фотошпалер
Приклад результату поклейки фотошпалер

Приклади наших робіт із декорування стін

Декор интерьера - трафареты для Nike 2020
Трафареты для Nike (Blockbuster, Kyiv 11.2020)
Декор интерьера - трафареты для Nike 2020
Трафареты для Nike (Blockbuster, Kyiv 11.2020)
Декор интерьера - трафареты для Nike 2020
Трафареты для Nike (Blockbuster, Kyiv 11.2020)
Декор интерьера - трафареты для Nike 2020
Трафареты для Nike (Blockbuster, Kyiv 11.2020)
Роспись стены Just Do It